×

Ikke medlem?
Bli medlem her

×

Rikslønnsnemndas kjennelse: Unio fikk ikke mer

Unio streiket som kjent lenger enn YS Stat og LO Stat, men fikk ikke bedre uttelling i Rikslønnsnemnda. I tillegg blir lønnsforhøyelsen gjeldende først fra 8. juni og ikke fra 1. mai som for de øvrige. 


Det fremgår av kjennelsen at Hovedtariffavtalen slik den ble inngått mellom YS Stat, LO Stat og Akademikerne også skal gjelde for Unio. Videre fremgår det at virkningstidspunktet fastsettes til tidspunktet for gjenopptakelse av arbeidet.

Les Rikslønnsnemndas kjennelse.


Share Share Share

Medlem

Vinnere av ipad og høyttaler

SkL har i høst hatt vervekampanje. Nå kan vi endelig avsløre heldige vinnere av ipad og høyttaler.

SkL blir en del av Delta

Etter et vellykket prøveår har et enstemmig landsstyre i SkL besluttet å bli en selvstendig organisasjon i Delta.

Hans-Erik Skjæggerud ny YS-leder

YS-kongressen valgte i dag Hans-Erik Skjæggerud til ny leder.
Lizzie Ruud Thorkildsen er valgt som ny nestleder.

SkL - Skatteetatens Landsforbund

Lakkegata 23
0187 Oslo
Kart

Denne siden benytter cookies

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å støtte din brukererfaring. Ved å fortsette å bruke vårt nettsted, samtykker du til vår bruk av inforsjonskapsler. Detaljer

 

Tlf: 21 01 36 98
Epost: post@skl.no

 

Tlf: 21 01 36 98
Epost: post@skl.no

Utviklet av Imaker as